Eva Sojková - posílám foto z nemocnice

Home > Eva Sojková - posílám foto z nemocnice
Milí klienti a přátelé kolagenu,
všem, kteří mě viděli v květnu 2014 po operaci a měli vážné obavy o moje zdraví, bych ráda poděkovala za láskyplnou starostlivost. Již jsem doma z nemocnice po další operaci. Rekonvalescence proběhla skvěle, jsem bez vleklých problémů, chodím, dýchám i mluvím bez potíží. A přesto, že se v mém životě jinak "nic" nezlepšilo, cítím se jako v eufórii nekončícího štěstí.

V květnu jsem prodělala operaci krku, po které jsem díky vleklým pracovním stresům měla komplikace provázené i po měsíci těžko popsatelnými bolestmi.

Zde je moje foto z ledna 2014. V té době jsem netušila co bude v květnu.

Druhá fotografie je z 3.6.2014 - dva týdny po operaci, kdy bolest dokázala během několika dnů devastačně poznamenat k nepoznání nejen moji tvář.
Marně mě můj syn Marek připomínal, že nemoc, bolest i stres odbourávají kolagen a zlobil se, když jsem kromě jiných přestala používat i živý kolagen. Nechápal, že bolest otupila můj mozek natolik, že jsem nechtěla vůbec nic.

Donutil mě, abych si znovu přečetla zkušenosti MUDr. Batečka z knihy Kolagen - nová strategie udržení zdraví a prodloužení mládí a připravila se podle nich na druhou operaci a nenechala nic náhodě.
Oživení těchto poznatků mě jakoby znovu vrátilo do života. Hned jsem si preventivně nasadila vyšší dávky širokospektrálního buněčného aktivátoru "peptidové bomby" Invita Skin Beauty. Protože jsem převážně ležela, dala jsem si do postele zvlhčující sprej a živý kolagen Face a první týden jsem si s ním potírala obličej a dekolt i 5x denně, ale potom mě stačily dvě kapky 2x denně. Dle rady MUDr. Batečka jsem ho užívala i orálně na regeneraci. Během měsíce se to projevilo nejen na obličeji (pohled do zrcadla mě již nevyděsil), ale i na mentální činnosti mozku v podobě lepší nálady a na regeneraci a zmírnění bolestí. Již jsem neprotestovala, když mě syn přibalil kolagen Face i do nemocnice. 

Tato fotografie je ze 7.8. 2014 - několik hodin po další operaci. Od května to je opravdu velká změna a já jsem šťastná, že jsem znovu poslechla svého syna a nevzdala vše i kolagen. Je k nevíře, že někdy člověk zapomene na všechno co ví a hlavně co sám druhým léta radí. Potom musí přijít znovu někdo, aby mu to třeba „násilím“ i v 60ti letech připomněl.

Již jsem doma, jsem šťastná, mám znovu radost ze svých orchidejí i z vroucích projevů lásky mého milujícího drobečka Attily, kterému ze samé radosti z návratu paničky splihla i vždy pevně stojící ouška. Foto z 13.8.2014



Nerada bych, aby to vyznělo jako laciná reklama, ale opravdu blahořečím dni, kdy jsme se s Markem dostali k originálnímu živému kolagenu od Inventie a pokud můj příběh i s fotografiemi pomůže alespoň někomu z vás, bude to pro nás největší odměna.

S láskou Eva Sojková   a Marek Sojka, DiS.,ml.


  

  

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.