Žehlička na vrásky a Živý kolagen FACE - mateřské spojení

Home > Žehlička na vrásky > Žehlička na vrásky a kolagen

 

VÁŽENÍ KLIENTI, ČASTO SE MĚ PTÁTE, PROČ JSEM SE ROZHODLA DOPLNIT POUŽÍVÁNÍ  ŽIVÉHO PŘÍRODNÍHO KOLAGENU INVENTIA BEZ PARABENŮ O „ŽEHLIČKU NA PLEŤ A VRÁSKY“

Odpověď je naprosto jednoduchá. PROTOŽE TO JE PŘÍMO MATEŘSKÉ SPOJENÍ. Pro ty, kteří o tomto kolagenu téměř nic neví, shrnu jen několik informací, protože vše ostatní najdete na  našich stránkách.

Narůstající deficit kolagenu v průběhu stárnutí je hlavní příčinou zdravotních problémů a také zhoršování vzhledu pokožky, jak u mužů, tak i u žen. Nastupuje nevyhnutelný proces stárnutí. Pokožka ztrácí pružnost a zakrňují potní a tukové žlázy, které udržují pokožku v mladistvém vzhledu. Stárne nám pokožka, slábne zrak, řídnou vlasy, slábnou nehty a v neposlední řadě výrazně OCHABUJÍ SVALY.

To je důvod, proč se věkem mění rysy nejen v obličeji, ale ochabují nám svaly i na pažích, stehnech, zádech…. Obsah kolagenu v lidském těle se pohybuje mezi 70 až 75 %. Cca po 25. roce života si tělo kolagen postupně přestává vytvářet. To způsobuje vznik prvních vrásek, dehydrataci a povadlost pokožky. Snížení obsahu kolagenu je rovněž závislé i na genetických faktorech, pohlaví, způsobu a pravidelnosti péče o pokožku, na stravování a vlivech životního prostředí. Zánik kolagenu rovněž způsobuje mnoho zdravotních problémů. Proces stárnutí  výrazně zesílí v období menopauzy, kdy pokožka ztrácí svoji elasticitu několikanásobně rychleji a tělo si spotřebovává zbytkový kolagen.

Živý Přírodní kolagen FACE Inventia bez konzervantů a parabenů - s klinicky ověřenými omlazujícími a regeneračními  účinky zpětně podporuje tvorbu vlastního kolagenu. 

- stimuluje reaktivaci buněk, které díky svému "stařeckému zlenivění"  zpomalují proces výroby kolagenu

- obnovuje ve fibroplastech a chondrocytech aktivní stav

- produkuje tvorbu vlastního kolagenu, což viditelně omlazuje a regeneruje pokožku.

Všichni, kterým  pleť  díky živému kolagenu FACE omládla, vrátila se jí její pružnost, jas a lesk najednou chtějí ještě víc. A TO JE ZPEVNĚNÍ SVALŮ OBLIČEJE.

ŽEHLIČKA NA PLEŤ A VRÁSKY - Galvanic Spa – JE JAKO FITNESS PRO VAŠI TVÁŘ A ČÍM PRAVIDELNĚJI JI POUŽÍVÁTE, TÍM LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ DOCÍLÍTE. TOTO UTUŽOVÁNÍ A ZPEVŇOVÁNÍ SVALŮ NAPOMÁHÁ NEJEN K VYHLAZENÍ TVÁŘE, KRKU A DEKOLTU, OCHABLÝCH PAŽÍ, STEHEN, ZAD, ALE I K REDUKCI CELULITIDY.

Jak jsem již psala, o mateřském spojení  kolagenu s „žehličkou na pleť a vrásky“ mě utvrdily výsledky zkušebního programu  v kosmetických studíích, kde se velmi pozitivně projevila skutečnost, že kolagen působí jako výborný nosič krémů do podkoží a znásobuje a zintenzivňuje jejich účinky.

Proto spojení  hypoalergenního kosmeceutika - živého kolagenu INVENTIA - triple helix formula  bez konzervantů a parabenů představuje nadstandardní exkluzivní péči o celé tělo, která do té doby nebyla nikdy tak rychlá, snadná a účinná jako teď.

Zjistili jsme, že pravidelné používání  živého kolagenu doplněné o ošetření „žehličkou na vrásky“ s galvanickými gely působí intenzivně do hloubky, regeneruje se a ošetřuje pokožka, hloubkově čistí, vyživuje se a chrání, zpevňuje a vypíná, aktivuje se lymfa a uvolňují spasmy.
Pleť je oživená, vyhlazená, pevná, plná energie a jemná na dotek. Výrazně se omlazuje, získá jas a vitalitu. Znovu se obnovuje její elasticita, štěpí se buňky, svaly získávají pevnost a pružnost...

Viditelné výsledky žehlení se dostaví velmi rychle, a proto je důležité vědět, že pouze pravidelná péče je korunována maximálním úspěchem.

Více o galvanické žehličce ZDE>>>
Zkušenosti klientů a nákup přes eshop ZDE>>>

Pokud máte dotazy, ráda je zodpovím na infolince 775 373 379.
Případně pošlete SMS s textem Dotaz, zavolám Vám.

Eva Sojková

 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.