Nejmenší galvanická žehlička na vrásky

Home > Žehlička na vrásky > Galvanická žehlička na vrásky

Nová, plně automatická galvanická žehlička na vrásky ageLOC® Edition NuSkin Galvanic Spa System™.


Od března 2008 jsme udělali v rámci zkušebních programů Wellness Klubu NEZESTÁRNI.CZ maximum proto, abyste byli objektivně informováni o různých druzích galvanických žehliček na vrásky a nekupovali výrobky slibující za minimální cenu neuvěřitelné zázraky. Až deset funkcí, ve kterých se neorientujete a žádáte o radu, jak se s ní doma žehlit, protože jste si přežehlili pleť. Galvanické procesy byly pojmenovány podle italského fyzika Luigi Galvaniho, který věnoval svůj život studiu elektrických procesů. Opatrným použitím pozitivních a negativních pólů galvanického proudu je kosmetik schopný vykonat hloubkové ošetření pleti a její vyživování.

Proto pozor, pro laika i profesionála je nejdůležitější mít výrobek, který je plně automatický, sám si načte pleť a přidává si intenzitu a čas podle aktuálního stavu pokožky. A ten se samozřejmě v různých etapách života mění.

Oproti předchozím žehličkám má velký oválný nástavec. Nástavec je delší dobu ve styku s pletí, déle na ni působí ageLOC gely a co je pro vás nejdůležitější - díky svému povrchu snižuje spotřebu gelů.

A ještě kontraindikace: kardiostimulátor, těhotenství, dále kovový implantát v hlavě a epilepsie.
Pokud má někdo v ústech větší množství kovových implantátů, doporučuje firma konzultaci se stomatologem.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA - GALVANIC SPA II

 

ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa SystemTM

Nejmenší galvanická žehlička na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu na světě - inovovaná, plně automatická s 5x větším základním nástavcem.
Představujeme ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa SystemTM II:
Programovatelný nástroj s patentovanými galvanickými proudy se samočinným nastavováním a vyměnitelnými hlavicemi pro obličej, pokožku hlavy a tělo. Má větší a jasnější displej, intuitivní ovládání a vylepšenou ergonomii.

Přichází z Ameriky a funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou. Při použití speciálních přípravků a výměnných nástavců redukuje celulitidu a posiluje vlasové cibulky. Ke galvanické žehličce vyvinul tým odborníků speciální polarizované gely, které jsou nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti. Než se začnete žehlit, nezapomeňte se dostatečně napít. Výsledek je výrazně lepší.


1 bílý gel - detoxikace a vyčištění pleti
2 modrý gel- hloubková výživa a zastavení činnosti enzymů stárnutí pomocí technologie ageLOC
 
 

3 Tru Face Line Corrector - rozžehlování mimických vrásek
 
 

Body shaping Gel - gel na zeštíhlení podbradku, redukci celulitidy a zpevnění paží
 
 

nastavec - vlasy

5 Nutriol vlasové ošetření - stimulace a posílení vlasových cibulek a vlasů
 
  


Ke galvanické žehličce se používají speciálně vyvinuté galvanické gely ageLOC, které dokáží zastavit činnost nově objeveného enzymu stárnutí, který je po ztrátě kolagenu druhým vnitřním urychlovačem stárnutí.
Více o gelech se dozvíte ZDE >>>

Jedna sada galvanických obličejových zažehlovacích gelů je MOC 1 705 Kč, naše klubová cena je 1 400 Kč. Rovněž je v akční klubové nabídce výhodné balení dvou sad gelů za 2 700 Kč nebo tří sad gelů za 3 800 Kč.

 
MÁTE JIŽ DOMA GALVANICKOU ŽEHLIČKU NA PLEŤ A POTŘEBUJETE SE PORADIT?
CHCETE SI DOPŘÁT TO NEJLEPŠÍ PRO SEBE?
NEMÁTE JIŽ KONTAKT NA VAŠEHO PRODEJCE ageLOC GELŮ A KOSMETIKY NUSKIN?
Zboží si můžete objednat v našem e-shopu na DOBÍRKU s dodáním do DRUHÉHO DNE.

Zároveň bych vám chtěla poděkovat, že nám zachováte přízeň a dál se k nám budete vracet a doporučovat nás,
protože bez vás bychom tu nebyli ani my.


NEJMENŠÍ GALVANICKÁ ŽEHLIČKA NA VRÁSKY, PLEŤ, PODBRADEK, CELULITIDU A VLASY NA SVĚTĚ

Ráda bych vám jako první v ČR oficiálně představila nejúčinnější terapeutický systém proti stárnutí pokožky, který se používá pro bezbolestné vyhlazení a hloubkové vyčištění pokožky obličeje a dekoltu. Hlavní výhodou tohoto přístroje je viditelný efekt, který se projevuje ihned po aplikaci. Je vhodný pro všechny typy pleti bez rozdílu pohlaví a věku.

Kdo se jen trochu zajímá o ženskou krásu ví, že Sophie Lorenová je jedna z mála světových celebrit, která nepodstoupila žádnou plastickou operaci a veřejně prohlašuje, že od 50 let absolvuje pravidelně GALVANICKÉ ŽEHLENÍ NEJEN OBLIČEJE, ALE I CELÉHO TĚLA.

"Proč bych chodila na plastiku obličeje, když od 50 let absolvuji pravidelně galvanické žehlení ....." říká Sophia Loren narozena 20.9.1934

Milán 15. 5. 2007 - Fotbalisté a fanoušci klubu SSC Neapol mají o důvod víc těšit se na případný postup do první italské ligy. Vášnivá příznivkyně mužstva, filmová hvězda Sophia Loren, totiž slíbila v případě postupu předvést striptýz. A že i ve dvaasedmdesáti letech je skutečně u Lorenové o co stát, se loni přesvědčili majitelé exkluzivního kalendáře Pirelli, pro který v lpňském roce jako nejstarší modelka v historii slavná herečka pózovala.

 

https://www.nezestarni.cz/images/stories/nuskin/mila_el_kral.jpg


Dřívější „galvanické žehličky“ na vrásky měly velikost větší komódy. Současné žehličky na vrásky se vejdou pohodlně do ruky a mají velikost depilačního strojku. Galvanický proud působí do všech vrstev kůže. Způsobí tam elektromagnetické pole, čímž se uvolní nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Pokud je žena mladší 30 let, tak žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek. Obnova pleti trvá u ženy starší 25 let 28 dní.
Žehličku na vrásky lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupénkou i dermatitidou. Lze ji použít na výše uvedené problémy i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička si pleť analyzuje a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku a jak jsem již psala, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, uvolní černé tečky a aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.
Pokud již máte galvanickou žehličku, ráda bych vám doporučila kromě žehlení gely spojit její používání i s denním a večerním zažehlováním živého PŘÍRODNÍHO KOLAGENU FACE bez parabenů a konzervantů. Kromě zastavení činnosti enzymu stárnutí budete denně aktivovat fibroblasty k produkci vlastního kolagenu a zajistíte si pravidelnou mikromasáž obličeje.


 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.