Pleťové zažehlovací gely ageLOC k žehličce

Home > Žehlička na vrásky > Pleťové zažehlovací gely ageLOC

Nové ageLOC® gely ke galvanické žehličce na vrásky ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™

Nové patentované zažehlovací gely s ageLOC® technologií společnosti NUSKIN pomáhají zabránit nově objevenému enzymu stárnutí arNOX, aby nám v těle produkoval stále více volných radikálů a díky „kanibalismu buněk" nezadržitelně vyvolával proces stárnutí.

Proto jsem velmi ráda, že mohu svým klientům vedle ŽIVÉHO PŘÍRODNÍHO KOLAGENU INVENTIA nabídnout další převratnou možnost, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a pomocí galvanického proudu a technologií ageLOC® - uhasit činnost arNOXU v jeho stále se zvyšující produkci.

Ráda bych vás seznámila s ABSOLUTNÍ NOVINKOU NA SVĚTOVÉM TRHU, na kterou čekali naši klienti již v 50 státech. Právě byly uvedeny na trh nové, dlouho očekávané a rouškou tajemství zahalené nové zažehlovací galvanické gely ke galvanické žehličce na vrásky, které vyvinul tým světově uznávaných odborníků.

Proč s ageLOC® gely ke galvanické žehličce a PŘÍRODNÍM KOLAGENEM INVENTIA - čas nikdy neukáže svoji pravou tvář?

Již po staletí lidé hledají způsob, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a určitě i vy jste se někdy zamýšleli nad tím, proč někteří lidé vypadají na svůj věk přirozeně mladší?

Eva Sojková zakladatelka Wellness klubu Nezestárni.cz s Galvanic Spa black

Tak jako se nám KOLAGEN v těle přestává postupně SNIŽOVAT cca od 25. roku a OD TOHOTO DNE UŽ JENOM STÁRNEME, tak se podle nejnovějších výzkumů amerických vědců PODAŘILO OBJEVIT DOSUD NEZNÁMÝ VNITŘNÍ URYCHLOVAČ STÁRNUTÍ, který nám v těle produkuje volné radikály. Nově objevený enzym stárnutí arNOX žije na našich buňkách jako parazit a léta o něm nevíme. Kolem 26. roku - v době kdy se nám snižuje tvorba vlastního kolagenu - se tento enzym zaktivuje, začne nám v těle produkovat volné radikály a tím odstartuje nezadržitelný proces stárnutí. Proti těmto volným radikálům, které přicházejí nejen z venku, ale překvapivě i zevnitř, jsme se ještě donedávna nedokázali bránit.

Nyní žijeme v historické době, kdy se podařilo objevit technologii ageLOC® (UZAMKNOUT VĚK), s jejíž pomocí se dá činnost enzymu arNOXU na určitou dobu zastavit. Pomocí galvanické žehličky na vrásky Galvanic SPA II si vpravíme do mezibuněčného prostoru ageLOC® gely a cca na týden uhasíme činnost arNOXU přímo v jeho zdroji – v epidermu.

Pomocí galvanického proudu v galvanické žehličce GALVANIC SPA a PATENTOVANÉ technologii v ageLOC gelech DOKÁŽEME ZABRÁNIT enzymu STÁRNUTÍ arNOX produkovat v těle s přibývajícím věkem stále se zvyšující množství volných radikálů.

Nyní se sami můžeme rozhodnout o tom, jak budeme vypadat v následujících letech a jakou budeme mít kondici.

Podívejte se pozorně na své rodiče nebo prarodiče.

A teď otázka pro vás : budete chtít za 20, 30 let vypadat stejně jako oni nebo to raději začnete řešit dříve? Oni neměli živý kolagen tak, jako my, ani nemají tušení, jak dokáží stále nové výzkumy přinášet nová řešení.

Průlomový výzkum - NEPŘEHLÉDNĚTE.

Nový výzkum vykonaný na univerzitě Purdue (USA) nedávno odhalil hlavní, doposud skrytý, zdroj stárnutí, který se skrývá v každém z nás.

Jedná se o vnitřní urychlovač stárnutí v epidermě, nazývaný arNOX, jehož množství se nám věkem v těle zvyšuje. Na rozdíl od množství kolagenu, které se nám v těle věkem stále snižuje.

ArNox se nachází na povrchu našich buněk. Tento neviditelný nepřítel je schopný neustále produkovat v epidermu škodlivé volné radikály, které ničí NÁŠ KOLAGEN A ELASTIN, čímž JEŠTĚ VÍCE SNIŽUJE produkci těchto velmi důležitých proteinů. Když k tomu přidáme skutečnost, že se nám produkce kolagenu díky zpomalující se činnosti fibroblastů přirozeným způsobem snižuje v těle cca kolem 26. roku, výsledek je jednoznačný. Vypadáte o několik let starší, než ve skutečnosti jste. STÁRNUTÍ, KTERÉ VIDÍTE V ZRCADLE, SE VE SKUTEČNOSTI DĚJE I S VAŠIMI VNITŘNÍMI ORGÁNY, KTERÉ TAKÉ STÁRNOU.

Naštěstí se již můžete zaměřit na tohoto neviditelného a dlouho neznámého tvůrce volných radikálů v epidermu.Gely ageLOC® spolu s živým kolagenem TVOŘÍ PŘÍMO MATEŘSKÉ SPOJENÍ. Najdete v nabídce našeho e-shopou ZDE>>>.

Klinické studie

Nedávná studie vykonaná na Stanfordské univerzitě (USA) prokázala, že genetiku neovlivníme. Lidé, kteří se geneticky rodí s nízkou hladinou enzymu arNOX vypadají podle klinických výzkumů v průměru o sedm let mladší, než ve skutečnosti jsou. Naopak lidé s vysokou hladinou enzymu arNOX vypadají v průměru o sedm let starší, než ve skutečnosti jsou.

Možná znáte někoho ve svém okolí, kdo vypadá velmi mladě a víte, že o sebe moc nedbá, maximálně si dá na obličej 1x týdně Niveu. Naopak můžete znát někoho, kdo vypadá mnohem starší než ve skutečnosti je i přesto, že si kupuje drahou kosmetiku a pravidelně chodí na kosmetické ošetření pleti, není to na něm vidět. Přesto, že se říká, že genetiku nezměníme, je tu řešení. Vedle živého kolagenu FACE na znovuobnovení produkce vlastního koagenu, jsou právě pro tyto lidi neocenitelným řešením ageLOC® gely. Jsou speciálně vytvořeny tak, aby pravidelně zabraňovaly enzymu arNOX v epidermě zvyšování produkce volných radikálů. Tato prevence výrazným způsobem pomůže zpomalit známky stárnutí, které mohou být způsobené zvýšenou produkcí volných radikálů, protože tento interní aktivátor volných radikálů způsobuje to, že vypadáte starší, než byste měli.

Speciální sada galvanických gelů se složkou ageLOC®

ageLOC_gel_1ksTyto ojedinělé, patentované gely ageLOC® společnosti NUSKIN mohou volným radikálům zabránit v činnosti (stárnutí) přímo ve zdroji a to v epidermu.

Proto jsem velmi ráda, že mohu svým klientům po PŘÍRODNÍM KOLAGENU INVENTIA, který stimuluje fibroblasty k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu, nabídnout další převratnou novinku, pomocí které se dá přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí, který nám byl geneticky dán.

Tak proč nezačít hned teď a tím docílit výsledků, ze kterých budete mít prospěch v daleké budoucnosti. Již nyní sami rozhodujete o tom, jak budete vypadat za 5 až 7 let.

A já vám k tomu přeji, aby to bylo co nejlépe.

Eva SojkováKdyž je vaše pokožka UNAVENÁ A VE STRESU,

dokonale vám pomůže živý kolagen FACE. Můžete si jako třešničku na dortu DOPŘÁT exkluzivní ošetření pomocí přístroje Galvanic Spa™ System II a speciálně formulovaných pleťových gelů. To vám zajistí nadstandardní domácí alternativu kosmetického ošetření, které používají v předních kosmetických salonech po celém světě.

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, proč někteří lidé vypadají mladší než ve skutečnosti jsou? Společnost NuSkin® odhalila záhadu toho tajemství.

Jedinečná, exluzivní patentovaná technologie ageLOC® společnosti NuSkin, vám pomůže zpomalit nově objevený zdroj zrychlující stárnutí v epidermu – a zároveň se postará o budoucnost vaší pokožky.

Usnadňuje pokožce obnovu ze stresu: podporou buněčné energie oživuje a posilňuje unavenou pokožku. Zvyšuje hydrataci pokožky, kterou zvláční, vyčistí a osvěží, ale zejména řeší snížení činnosti vnitřního urychlovače stárnutí.

Použití

Použijte pleťové gely s přístrojem Galvanic Spa™ System II první týden cca 3x do týdne. Potom dle potřeby - ideální by bylo jednou týdně, ale ne každému se to podaří. Během každého ošetření mějte neustále navlhčené ruce a prsty na chromované části přístroje a udržujte přístroj v neustálém kontaktu s pokožkou. Buďte opatrní při každém pohybu s přístrojem a nechte galvanický proud působit. Jemně přitlačte bez poškození pokožky.Dbejte zvláštní opatrnosti v okolí očí a vyhněte se kontaktu s očima a víčky. Jednoduše následujte strukturu kostí v očním okolí.

Uvedené zboží najdete v e-shopu ZDE>>>

Bílý gel zažehlovat na 1, modrý na 2
1x sada - 1 705 Kč, vaše klubová cena - 1 400 Kč
2x sada AKCE - 3 410 Kč,
vaše klubová cena - 2 700 Kč
3x sada AKCE - 5 115 Kč,
vaše klubová cena - 3 800 KčPředstavení galvanické žehličky na vrásky Galvanic Spa od společnosti NuSkin na TV Markíza

 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.