Přehled zažehlovací kosmetiky NuSkin

Home > Žehlička na vrásky > Přehled zažehlovací kosmetikyZažehlovací galvanické pleťové gely s ageLOC
®
 
 
Gel na podbradek a celulitidu - Body Shaping Gel
 
 
Tru Face® Line Corector - pro-kolagenový peptidový krém
 
 
Nutriol® Hair Fitness Treatment - zažehlovací sérum na vlasy

 
Zažehlovací galvanické pleťové gely s ageLOC®

- bílý gel zažehlovat na č.1, modrý na č.2

Tyto nově vyvinuté předléčebné a léčebné gely, vyznačující se obsahem těch nejlepších utajených substancí originálního gelu na tvář, obsahují tzv. AgeLOC® technologii a nově patentovanou směs složek, napomáhají zpomalování viditelných znaků stárnutí přímo v jejich zdroji - v epidermu.

Tyto ojedinělé, patentované gely s ageLOC® technologií společnosti NUSKIN nám pomohou zabránit zvyšování množství nově objeveného enzymu stárnutí arNOX, se kterým se rodíme a který parazituje na našich buňkách, aby nám v těle cca kolem 30. roku začal produkovat volné radikály a díky „kanibalismu buněk" nezadržitelně vyvolal proces stárnutí.

Proto jsem velmi ráda, že mohu svým klientům po PŘÍRODNÍM KOLAGENU INVENTIA nabídnout další převratnou možnost, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a pomocí galvanického proudu a technologií ageLOC® - uhasit arNOX v jeho stále se zvyšující produkci.

Tak proč nezačít hned teď a tím docílit výsledků, ze kterých budete mít prospěch v daleké budoucnosti. Již nyní sami rozhodujete o tom, jak budete vypadat minimálně za 5 až 8 let. Podívejte se na svoji matku a zeptejte se, zda dopustíte, abyste za 20 let vypadali jako ona......

1x sada - 1 705 Kč, vaše klubová cena - 1 400 Kč
2x sada AKCE - 3 410 Kč, vaše klubová cena - 2 700 Kč
3x sada AKCE - 5 115 Kč, vaše klubová cena - 3 800 Kč 
Gel na podbradek a celulitidu - Body Shaping Gel

- zažehlovat na č.5

 

Tento víceúčelový gel na tvarování těla pracuje exklusivně s přístrojem Galvanic Spa® II a samostatným nástavcem, aby minimalizoval a vyhlazoval viditelnost celulitidy a zpevnil a tvaroval nejdůležitější partie našeho těla, které si žádným cvičením nezpevníme. Jako například podbradek, paže apod. Tato procedura (žehlení) koncentruje ve spojení s gelem energii buněk tak, aby se zaměřila na tukové polštářky a toxiny pro tonizovanější a pevnější vzhled. S obsahem teobrominu a zlatého heřmánku, tato vyspělá aplikace pomáhá snižovat zásoby tuků a aktivuje jejich štěpení, čímž podporuje pevnější a tonizovanější vzhled pokožky. Lze používat denně na inkriminovaná místa (např. u televize).
V synergii lze nanášet na živý Přírodní kolagen Inventia BODY bez konzervantů a parabenů.

150 ml - 1 721 Kč, vaše klubová cena - 1 400 Kč
  
Tru Face
® Line Corector - pro-kolagenový peptidový krém

nástavec - nepřistupné oblasti- zažehlovat na č.3 v oblasti jemných mimických vrásek

Tru Face line corrector

 

Zažehlovací korektor linií - Tru Face Line Corrector obsahuje revoluční pro-kolagenové peptidy, které pomáhají zjemňovat jemné až hluboké vrásky v okolí úst, očí a na čele. V nadstandardu lze použít po žehlení gely, čímž zvýrazníte jeho účinky. Ve dnech, kdy se nežehlíte, lze použít na rychlé „přežehlení", denně ráno i večer zažehlovat na 3 případně pokud je potřeba - např. při cestě v autě, před důležitým jednáním - viz o tomto korektoru více v rubrice Celebrity se žehlí. Nemůže nahradit ageLOC® gely. 
V synergii lze nanášet na živý Přírodní kolagen Inventia FACE bez konzervantů a parabenů.

Klíčové složky:

Palmitoyl-Pentapeptid 3 - vysílá signály do buněk produkujících kolagen a tak pomáhá redukovat viditelnost mírných až hlubokých vrásek, podporuje tím mladší vzhled pokožky.

Použití:

Používejte ráno a večer po vyčistění a tonizaci pleti. Aplikujte v dostatečném množství na hluboké vrásky v okolí očí, úst a na čele. Potom pokračujte s hydratačním krémem, nebo jiným přípravkem NuSkin podle vašeho výběru. Jediná zažehlovací krém, který lze používat i bez zažehlování.

30 ml - 1 660 Kč, vaše klubová cena - 1 400 Kč 
Nutriol - zažehlovací serum Nutriol® Hair Fitness Treatment - zažehlovací sérum na vlasy

- zažehlovat na č.4nastavec - vlasy

 

Ochraňte budoucnost vašich vlasů a bojujte o jejich maximální vitalitu.

Speciální dvousložkové sérum zajistí intenzivní vlasovou výživnou a hydratační kúru, která pomocí galvanizace zajistí transport nejdůležitějších komponentů do vlasových cibulek, čímž zajistí exkluzivní ochranu budoucnosti vašich vlasů. Klinické testy prokázaly zvýšený počet vlasů a novou aktivitu vlasových folikulů (cibulek). Galvanizace pomocí sér normalizuje buněčnou aktivitu, akceleruje dělení buněk a zvyšuje syntézu bílkovin, napomáhá rozšiřování cév, podporuje krevní oběh a růst buněk.
V synergii lze nanášet na živý Přírodní kolagen Inventia HAIR & NAILS bez konzervantů a parabenů.

75 ml - 1 759 Kč, vaše klubová cena - 1 600 Kč


 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.