NÁVOD - Galvanická žehlička na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu

Home > Žehlička na vrásky > NÁVOD - jak si žehlit vrásky

Galvanická žehlička na vrásky, podbradek, vlasy a celulitidu

k nám přichází z Ameriky od společnosti NUSKIN. Funguje na základě galvanického proudu. Prošla náročnými odbornými testy Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou.

Při použití speciálních přípravků a výměnných nástavců redukuje celulitidu a posiluje vlasové cibulky. Ke galvanické žehličce vyvinul tým odborníků speciální polarizované gely ageLOC, které jsou nejen nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti, ale i na zastavení činnosti enzymu stárnutí arNOX. Než se začnete žehlit, nezapomeňte se dostatečně napít. Výsledek je výrazně lepší. Pokud někoho žehlíte, musíte mít vlhkou ruku a uzavřený elektrický okruh (volnou rukou se dotýkáte žehleného na pokožce – na krku apod.). Pokud žehlíte sebe, držet se nemusíte. Jestliže máte jedno obočí výše, žehlete obočí směrem k čelu pouze na jedné straně.

NÁVOD - práce se žehličkou a čistícími (bílými) a vyživujícími (modrými) gely


BÍLÝ POLARIZOVANÝ GEL

- nejprve ošetřujeme jednu polovinu obličeje. Na důkladně očištěnou pleť naneseme BÍLÝ (záporný - negativní) gel a na žehličce nastavíme proud na č. 1. Automaticky se nastaví 2 minuty. Žehlíme jednu polovinu obličeje. Proud v žehličce od sebe odpuzuje bílý gel, který se okamžitě dostane až do třetí vrstvy pokožky, přes škáru k bazální vrstvě, kde pomocí žehličky napomáhá k rychlejší regeneraci a štěpení buněk. Naneste dostatek gelu, aby žehlička dobře klouzala. Gel nanášejte pipetkou z ampulky přímo na pleť, snížíte spotřebu. Poprvé je spotřeba větší, ale postupně vyčištěná a vyživená pokožka spotřebuje gelu méně. Galvanický proud z pokožky začne uvolňovat hloubkové nečistoty a toxiny a zprůchodňovat póry. Všechny tyto nečistoty na sebe naváže BÍLÝ polarizovaný gel, který je ve druhé fázi vytáhne ven. Ukončení času žehlička oznámí akustickým signálem (pípáním).

MODRÝ POLARIZOVANÝ GEL

- Bílý gel důkladně umyjeme vodou a naneseme MODRÝ (pozitivní-kladný) gel. Na žehličce nastavíme proud na č. 2 – tj. 3 minuty na polovinu obličeje. Proud v žehličce na sebe přitahuje jako magnet BÍLÝ gel s nečistotami a toxiny a vtlačuje do pokožky MODRÝ polarizovaný gel, který hloubkově vyživuje a intenzivně hydratuje pokožku. Žehličkou se pomocí galvanického proudu dostanete až do třetí bazální vrstvy pokožky a úplně bezbolestně do ní vpravíte „vitamínovou injekci“, která obsahuje nejen vzácné komponenty, které do pokožky dodají energii, provzdušní buňku a oživí stresovanou, unavenou mladou i stárnoucí pleť, ale i vyrovnají PH pokožky a dodají jí nezbytné vitamíny a antioxidanty. A co je nejdůležitější, do mezibuněčného prostoru si pomocí galvanické žehličky zapravíte kromě výživných látek i patentovanou složku ageLOC, která vám na přechodnou dobu zastaví činnost nově objeveného enzymu arNOX - vnitřního urychlovače stárnutí, který nám v těle cca od 26. roku života produkuje volné radikály a tím způsobuje stárnutí.

Po ukončení žehlení důkladně smyjeme modrý gel se zbytkovými nečistotami a zatáhneme tonikem. Pokud používáme originální "živý" biologicky aktivní – Natural Collagen FACE INVENTIA, naneseme na vlhkou pokožku jednu kapku. Podíváme se do zrcadla a porovnáme půlku obličeje, která byla vyžehlená, upozorníme na rozdíly, případně vyfotíme a následně provedeme ošetření druhé půlky obličeje. Takto ošetřená pleť je provzdušněná a pročištěná, každá buňka je doslova NADOPOVANÁ. Pracuje až do rána a proto budete druhý den překvapeni, jak se výsledek včerejšího žehlení několikanásobně zlepšil. Pokud chcete k určité příležitosti vypadat velmi dobře, doporučuji žehlení den před plánovanou akcí. Jako nadstandard můžete po smytí modrého gelu a nanesení živého kolagenu FACE na všechny viditelné vrásky nanést zažehlovací peptidový kolagenový korektor linií Tru Face Line Corrector, vyměnit nástavec za malý oválek, nastavit č. 3 a rozžehlovat jednotlivé vrásky kolem očí, rtů, mezi obočím apod. Nežehlit oční víčka přes bulvy. V zrcadle sledujeme, jak se jednotlivé vrásky vytrácejí a zjemňují. Pokud na regeneraci a omlazení pleti používáte denně ráno a večer skvost mezi kolageny, „živý“ kolagen Natural Collagen FACE Inventia, můžete ho také zažehlovat i přesto, že vám na prezentacích firmy Nuskin budou říkat, že kolagen zažehlovat nemůžete. Naneste ho v nepatrném množství na vlhkou pleť a zažehlujte na program č. 2, již neoplachujte a naneste vhodný krém. Takto si s kolagenem ošetřete i stárnoucí ruce. Výsledek bude nečekaný. Pokud potřebujete zpevnit podbradek nebo paže, případně zredukovat celulitidu, použijte vlnitý nástavec spolu se zažehlovacím gelem na celulitidu a podbradek – ageLOC Body Shaping Gel a nastavte žehličku na č. 4. Velmi účinně lze zažehlovat rovněž „živý“ kolagen Natural Collagen BODY Inventia. Poslední hřebínkový nástavec je na posílení struktury vlasů a používá se s posilující vlasovou kúrou Nutriol Hair Fitness. Zde žehličku nastavíme na č. 5, případně lze zažehlit na aktivaci neaktivních vlasových cibulek při padání vlasů „živý“ kolagen Natural Collagen HAIR & NAILS Inventia. Lze ho používat i bez zažehlování.

Náš tip: Nezapomeňte, že cca od 25. roku se nám v těle snižuje tvorba vlastního kolagenu a od toho dne již jenom stárneme. Obnovu zvýšené produkce vlastního kolagenu aktivací fibroblastů nám zajistí PRVNÍ ŽIVÝ KOLAGEN NA SVĚTĚ čistý, přírodní, biologicky aktivní, omlazující a regenerační Natural Collagen FACE INVENTIA bez konzervantů a bez parabenů. Používá se 2x denně ráno a večer na vlhkou pokožku. Pokud máte galvanickou žehličku, byla by velká škoda ji požívat jen v době kdy se žehlíte s galvanickými gely. Můžete ji používat denně na zažehlovaní „živého“ kolagenu FACE a tím znásobit jeho účinky. Kolagen naneste na vyčištěnou a vlhkou pokožku a zažehlujte programem č. 2. Následně naneste denní nebo noční krém.

Pokud si nenajdete čas na žehlení s gely nebo zažehlování kolagenu, rozhodně nezapomeňte alespoň na kolagen. Protože jen pravidelná péče je korunována úspěchem.


Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.